Ano, za vším byli a budou peníze

Příčinou blbé nálady, je blbá práce, která je blbě zaplacená, kde je chyba? Odpověď se stala obrazně horkým bramborem, který si mezi sebou hází ti, co za to logicky i můžou, já spatřuji odpověď v salámové technice, kdy se pomalu nenápadně ubírá lidem dobrá práce a nahrazuje se to blbou prací a následkem je veliká konzumace alkoholu a cigaret, narůstají exekuce a sebevraždy. 
 
Je třeba použít klasiku, a optat se, komu to nejvíce prospívá, že je zde dobrá práce, nahrazována blbou prací? Nejvíce to prospívá milionářům, peníze nesmrdí, jenže mrtvou krávu nepodojíš, nepohnojíš pole tak úrodu nesklidíš, atd. milionáři se řídí heslem po mě potopa, teď si tady v Praze musím nahrabat miliony a je mi jedno jaké to bude mít následky. 
 
Milionáři se na něčem tajně dohodnou, a ten kdo se drze postaví jejich zájmům, ten je násilně eliminován, za vším byli a budou peníze! Podívejme se třeba na dovoz potravin z ciziny, proč nejsme samostatní ve výrobě potravin, vysvětlení je prosté, snahou milionářů je eliminovat naši ekonomickou samostatnost a udělat z nás loutky ovládané milionáři z ciziny. 
 
Ukažte mi nějakou moderní novou továrnu, která svoje produkty vyváží do celého světa, nové továrny se zde nestaví, staví se zde obchodní domy a banky! Nevyrábíme finální značkové produkty, ale jenom děláme levné polotovary, které se odvezou do ciziny, a zde se na ně dá drahá nálepka, aby se dobře prodali.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.