Ano, je zde levná práce a drahé zboží

Každý problém má svojí příčinu, a co je příčinou toho, že je zde bída a zaostalost? Odpověď je překvapivě jednoduchá, na vedoucích místech jsou amatéři, slepý nemůže vést slepé. Pokud na vedoucích místech budou profesionálové tak zde bude drahá práce a levné zboží, ryba smrdí od hlavy, o tom to u nás je! 
 
Proč to jde v Německu, a u nás to nejde realizovat, kde je zakopaný pes? U nás vládne mafie, podívejme se na horních sto tisíc lidí, co se zde mají velmi dobře, za jejich výhodami a jistotami je mafie! Aby se u nás mělo 1% lidí velmi dobře tak se musí mít 99% lidí velmi zle! 
 
Bývalý senátor František Čuba je ukázkovým příkladem mafiána, který se zde měl po celý život velmi dobře, při přechodu ze socialismu do kapitalismu si mafiáni jenom převlékli kabáty, a nasadili si nové masky, pevný charakter je luxus, který si pokrytečtí kariéristé nemohou dopřát, peníze mafiánům nesmrdí, o tom to zde je. 
 
Mnoho lidí od nás jezdí nakupovat zboží do Německa a Polska, tím logicky stát přichází o veliké peníze, proč u nás nemůže být stejná kvalita zboží a stejné ceny jako v Německu, proč si zde mám kupovat kvalitní texasky, za trojnásobek ceny, než kdybych si je koupil v Německu. Máme zde u nás veliké sklady Amazonu, ale on zde neprodává levné kvalitní zboží, jak je to možné? Příčinou je zase naše nenažraná mafie, která se bojí toho, že by nás zde nemohla tolik okrádat.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.