Optimální politické priority eliminují ekonomické problémy

Optimální politickou prioritou je růst kupní síly u dělnické třídy, nestačí slibovat dělníkům, že bude po politických volbách dělníkům lépe, pokryteckých slibů se dělnická třída nenají, pro ekonomické migranty co věří v kamenování Satana, jsme jenom zaostalou ekonomikou, a tak jdou tam, kde se daří dobře dělníkům, tedy do Německa. Všechny politické programy, jsou jenom mýdlové bubliny, které po volbách prasknou, a nic po nich nezbude, sliby se slibují a blázni se radují, o tom je pokrytecká politika, pravda a láska už není v módě, protože dobrota je žebrota. 
 
Nerozdělujme politiku na pravici a levici, rozdělme jí na profesionály a amatéry, už zde bylo dost amatérů jako je; David Rath, Jiří Paroubek, Miroslav Kalousek, Tomio Okamura, atd. političtí amatéři se řídí heslem po mě potopa, a následkem je deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, podnikání, obchodu, rodiny, atd. je třeba vymést amatérismus z politiky, politika a ekonomika jsou spojené nádoby, volíme si politiky proto, aby dokázali dělníkům zvednout kupní sílu, a pokud to nedokážou tak to jsou amatéři, které je třeba z politiky vyhodit bez zlatých padáků. 
 
Musíme se naučit nahrazovat staré novým, co bylo, to nezměníme, v současnosti naši budoucnost vytváříme, jsme u nás díky amatérským politikům, sto let za opicemi, vše zde zchátralo, protože se dlouho do ničeho optimálně neinvestovalo, a zisk z práce dělnické třídy mizel mnoho generací rychle do ciziny, nic nám zde už nepatří, nejsme zde ve svojí vlasti, protože zde nic nevlastníme, jsme zde cizinci ve vlastním národě a vládne nám jako prezident dlouho soudruh Miloš Zeman, který je nemocný tělesně a psychicky. Je třeba nahradit staré politiky za moderní roboty, GVKB robot prezident bude na hradě vyznamenávat GVKB roboty, nejsou politici tak nejsou s politiky problémy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.