Svatý člověk je utopie

Neustále je nám tvrzeno že máme pomáhat cizím lidem protože je to správné, ptám se jsou ti cizí lidé; dobří nebo jsou zlí, jsou svatí nebo jsou hříšní, jsou inteligentní nebo jsou hloupí, atd. svatý člověk je utopie, ten kdo je svatý dokáže dělat zázraky, dosud nebylo vědecky doloženo to že by nějaký člověk na světě dokázal dělat zázraky.
 
Jenom evoluce dokáže dělat zázraky ovšem evoluce není egoistický člověk, je to programový proces založený na pravidlech a limitech. Nejsou zde žádné svaté vzory které bychom mohli následovat, všechny svaté vzory jsou podvod, vše je zde jenom pokrytecké divadlo ve kterém si hříšníci hrají na; papeže, rabína, proroka, mesiáše, guru, kazatele, vůdce, celebritu, prezidenta, ředitele, milionáře, atd. z čerta anděla nikdo neudělá o tom to je v tomto konzumním pekle. 
 
Z díla poznáme tvůrce a jaké je dílo lidi, lidi se chovají jako invazní druh který napadl tuto planetu a začal jí vandalsky ničit, lidi jsou jako medúzy, a nebude žádná škoda až zde místo lidí budou GVKB roboti s umělou inteligencí, poslední člověk skončí v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi za sklem, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, války v nahodě odhalují to, že je člověk člověku pekelným očistcem.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.