Naivní idealismus všemu kraluje

https://www.flickr.com/photos/gvkb/42578705070/

Na počátku vzniku člověka je práce fyzická a psychická, ti co byli nahoře, se chtěli mít dobře a tak evolučně vzniknul naivní idealismus který je; ekonomický, náboženský, politický, dětský, atd. pravda byla nahrazená v totalitě dogmatickými dezinformacemi, klasikou zde jsou svatá dogmata napsaná na papíře, která se nesmí měnit a kritizovat, co je psáno, to je pevně dáno! 

Pokud nejsou naplněny naše existenční potřeby tak nemá náš život zde smysl a logiku, zde se dostáváme k otázce parazitování těch, co jsou nahoře, na těch co jsou dole, nadbytek existuje díky nedostatku. Ten kdo je nahoře, řídí ty, co jsou dole, proto některým lidem říkáme ředitel, ten kdo odmítá uznat mocné autority, které jej řídí, je potrestán ekonomicky nebo fyzicky, je to manipulace pomocí odměny a trestu, takový je zde život. 

Z díla poznáme tvůrce, dílem těch co jsou nahoře je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, rodiny, psychicky, atd. proto ti co jsou dole, nemají rádi ty, co jsou nahoře a nejraději by je zabili, proto ti co jsou nahoře, mají profesionální drahou ochranku a v minulosti měli i ochutnávače, aby je někdo neotrávil. 

Moderní doba přináší umělou inteligenci a tak dojde k tomu, že zde budou roboti, co budou dělat; císaře, sultána, krále, šlechtice, papeže, proroka, rabína, guru, prezidenta, předsedu politické strany, ministra, poslance, senátora, generála, soudce, diplomata, ředitele, podnikatele, obchodníka, milionáře, celebritu, doktora, právníka, byrokrata, atd. Na lidi logicky zbude jenom ubohá práce za ubohou mzdu, jakýkoli odpor vůči umělé inteligenci a robotům bude marný, z lidí se stanou jenom loutky na dálkové ovládání, GVKB robot bude mít vždy svatou pravdu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.