Když nejsou idioti tak nejsou problémy

Podívejme se na statistiku spotřeby cigaret a piva, drogy dělají z lidí idioty, o tom nikdo nepochybuje, pokud rozebereme příčiny nejčastějších lidských problémů, zjistíme, že příčinou těchto nejčastějších problémů jsou idioti. Jak vyřešit problém se závislostí na drogách? Řešení je jednoduché, nahradíme lidi za roboty a umělou inteligenci, nejsou idioti tak nejsou problémy s idioty. 
 
Mnozí budou tvrdit, že nejsou idioti a že je nemůžeme nahradit za GVKB roboty, z díla ale jistě poznáváme to, že všichni lidi na světě jsou idioti, podívejte se na to, že se stydíme za nahotu, žádné zvíře se za nahotu nestydí, na počátku zde byl stud za nahotu a následkem bylo to, že se z lidí stali idioti. Proč se vlastně člověk stydí za nahotu? 
 
Příčinou je pokrytectví, vysoká inteligence umožnila vznik pokrytectví, a tak se z lidí stali idioti, konkurence mezi idioty vedla ke vzniku otroctví, kdy malé množství mocných a bohatých otrokářů, násilím ovládalo veliké množství otroků, místo okovů na nohou zde jsou okovy ve formě; kultů, rituálů, pověr, dogmat, pohádek, reklamy, módy, politiky, náboženství, atd. 
 
Každý má vymytý mozek dezinformacemi, pravda a láska byla vyhnána z naší pokrytecké společnosti. Neustále je zde snaha o dosažení ideální společnosti, jenže jak může být společnost ideální, když se skládá ze samých idiotů?

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.