Antarktida přijme všechny ubožáky

Velikou výhodou je zde dostatek místa a dostatek pitné vody, je zde i možnost se koupat v dobře vychlazené vodě. Moderní doba potřebuje otužilé lidi, co se umí přizpůsobit nové existenční situaci, výhodou je zde to, že nikdo nemůže z Antarktidy utéci jinam, bude to veliký evoluční experiment, který si vyžádá mnoho obětí.
 
Všude se dá žít, kdo chce ten si najde způsob jak přežít i v těchto podmínkách, dáme ubožákům velikou šanci aby měli svoji novou kulturní civilizaci na Antarktidě, horké hlavy ubožáků je potřeba zchladit, ubožáci mají silnou víru v zázraky, a když se budou modlit, tak se jistě stanou zázraky, které jim umožní se mít velmi dobře na Antarktidě, ti co budou mít slabou víru zde neuspějí, a skončí zde jejich hříšný život. 
 
Místo zavírání lidí do vězení nebo do pracovních táborů, se ubožáci z celého světa přestěhují na Antarktidu, tím státy ušetří veliké náklady, které měli s ubožáky, co na státech jenom parazitovali. Je třeba počítat s tím, že dochází k oteplování planety a tak nebude trvat dlouho a led na Antarktidě jednou i roztaje.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.