Ano, náš prezident je nula

Podívejme se na to, kolik lidí na světě umí odpovědět na otázku, jak se jmenuje současný prezident naší republiky? Takových lidí je na světě velmi málo, protože jsme velmi malým národem, který není ničím významný, většina lidí na světě ani nebude vědět to kde je na mapě naše Česká republika. Z hlediska počtu obyvatel jsou na světě města, kde je více obyvatel než v naší republice, navíc jako Česká republika existujeme teprve od roku 1993! Z hlediska ekonomiky jsme na tom zle, díky veliké zaostalosti způsobené naší minulostí, kdy jsme byli často pod vlivem jiných velikých mocných národů, a jednalo se s námi jako s ubožáky. 
 
Prezident u nás má velmi ořezané pravomoci, a je zde už jenom na reprezentaci, skutečnou moc zde mají poslanci a senátoři. Mnoho lidí co od nás uteklo díky bídě, se už k nám nechce vrátit, protože si zvykli na život ve vyspělých státech, kde není zaostalost a bída. Ideální by bylo z naší republiky udělat rezervaci a lidi od nás vystěhovat do EU, tím pádem zde už nebude potřeba politiků a prezidenta, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, podnikatelé se od nás přesunou na Slovensko a tím pomohou tomuto národu ekonomicky. EU nutně potřebuje velikou rezervaci pro rostliny a zvířata, a naše zaostalá malá republika je ideálním místem pro vytvoření EU rezervace.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.