Ano, bezmocným vezmeme a mocným dáme

Otroctví je zde už deset tisíc let, mnozí tvrdí že otroctví skončilo, jenže otroctví neskončilo, jenom se přizpůsobilo nové době a místo okovů na nohou zde jsou okovy z dluhů a smluv. Bylo zde mnoho naivních snah o; emancipaci, rovnost, svobodu, pravdu, lásku, spolupráci, atd. vše selhalo na pokrytectví, z čerta anděla neuděláš, o tom to v konzumním pekle je. 
 
Před volbami nám politici slibují zázraky, po volbách na svoje sliby zapomenou, a jenom se perou o vysoké státní funkce, aby si rychle nakradli co nejvíce peněz. Vše je zde divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, z dálky vypadají politici jinak než z blízka, podle mě u nás dneska není kapitalismus ani socialismus, ale je zde zaostalý feudalismus, s pracujícími lidmi se jedná jako s otroky, co musí pracovat jenom za mizerné jídlo a mizerné ubytování. Máme stejnou kupní sílu, jakou má Turecko, protože je zde Turecké hospodářství. 
 
Slepý nemůže vést slepé o tom je naše politika a ekonomika, je třeba nahradit parazitující elitu za počítače a roboty, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, tím skončí dlouhé období, kdy se chudým pomocí daní a přerozdělování násilně bralo, a bohatým se dávalo. Policejní roboti pochytají lháře a zloděje, ten kdo nebude plnit optimálně každý den v roce rozkazy od GVKB systému, ten bude dán do masové konzervy společně s drůbežím separátem, nejsou příživníci, tak nejsou s příživníky problémy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.