Umělá inteligence nahradí víru boha

Velikost mzdy bude určovat umělá inteligence, umělá inteligence to každému spočítá, podle toho jak on pracuje, nebudou zde pro nikoho výjimky, skončí období, ve kterém někdo bere velikou výplatu, i když on málo a špatně pracuje. Moderní digitální technika může lidi neustále sledovat, a ona pozná to, když někdo pracuje pomalu nebo chybuje, kontrolovat a spravedlivě odměňovat, to bude znamenat to, že skončí období, ve kterém lidi seděli v pohodlné kanceláři a zde se měli dobře.
 
V kanceláři budou sedět jenom autonomní roboti a lidi zde budou jenom na špinavou fyzicky namáhavou práci, ten kdo nebude plnit optimálně a rychle rozkazy od umělé inteligence, každý den v roce, ten skončí v masové konzervě, společně s drůbežím separátem, lidí je všude jako much a s mouchami nelze mít soucit. Lidi nebudou už mít jména a tituly budou mít jenom globální číslo, pod kterým budou evidováni od narození do smrti. Bude to globální digitální policejní totalita, umělá inteligence bude mít vždy svatou pravdu. Jakýkoli odpor bude marný, vše budou mít pod dohledem policejní roboti, chybu každý udělá jenom jednou.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.