Proměna opice na inteligentního robota

Jak vlastně evolučně došlo k tomu, že se z opice stal prezident? Všimněme si toho, že pro evoluční změny zde musí být zlá situace, která donutí násilně živý systém k evolučním změnám, na počátku zde bylo to, že jsme začali chodit po zadních nohách a z předních nohou se stali ruce, která můžeme použít k lovu a práci. 
 
Když jsme začali lovit a pracovat tak vznikla potřeba komunikace a tak vzniknul jazyk, kterým se domlouváme, později vznikla i gramotnost kdy umíme číst a psát. Obrazně je evoluce jako vysoká škola, složíte zkoušky a postoupíte do dalšího ročníku, mnohé kultury v místech kde rostou banány, nesložili náročné evoluční zkoušky a tak je zde evoluční zaostalost spojená s bídou a nezaměstnaností. 
 
V současnosti přichází veliká zkouška pro lidstvo, jde o příchod umělé inteligence a příchod autonomních robotů, následkem bude restartování civilizace a vše staré se nahradí novým, robot prezident bude vyznamenávat roboty, započne výroba policejních robotů a vojenských robotů, jakýkoli odpor proti robotům bude marný.
 
Člověk nakonec jistě skončí v rezervaci, tak jako v USA v rezervaci skončili indiáni. Zaměstnávat lidi za mzdu nebude ekonomické GVKB roboti budou pracovat levněji a kvalitněji, poslední člověk na světě skončí nahý v zoologické zahradě za sklem, v pavilonu opic, jako nejvyspělejší druh opice.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.