Chybný syndrom

Většina lidí na světě je postižená chybným syndromem, chybný syndrom se projevuje tím, že člověk často chybuje, nikdo není dokonalý, o tom to je. Jádrem problému je to že lidi s chybným syndromem mají děti a tím děti zdědí po rodičích chybný syndrom, testy inteligence odhalují to, nakolik je člověk postižen chybným syndromem, nejhorší je situace u lidí s mentálním postižením
 
Ideálním řešením toho problému je nahradit lidi za roboty, nová doba si žádá nové zaměstnance, co nechybují a pracují levně a rychle, to dokážou jenom roboti. Neřešte to, co stejně nevyřešíte, z chybného člověka neuděláte bezchybného člověka, protože chybný člověk, je neopravitelný evoluční zmetek. 
 
Zavedeme povinné měsíční testování na chybování, jakmile někdo bude GVKB kontrolním systémem vyhodnocen jako zmetek, tak se eliminuje a dá se jeho tělo do masové konzervy společně s drůbežím separátem, chybných lidí je na světě jako much a eliminovat mouchy je správné. 
 
Nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, eliminovat se budou i politici a podnikatelé, každý chybný člověk je snadno nahraditelný, vše je zde evolučně dočasně. Léčit chybný syndrom a vyléčit chybný syndrom, o tom je správná cesta do lepší budoucnosti, ve které už lidi nebudou dělat chyby.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.