Ano, proti policejním robotům nic nezmůžeme

Parazit čeká na příležitost, která mu umožní parazitování, pokud parazit pozná, že nemá naději, tak následuje deprese, tam kde je dogmatická totalita, tam není ani příležitost k parazitování, protože je tento systém uzavřen pomocí; kast, tříd, ligy, dogmat, limitů, pravidel, atd. je těžké se smířit s osudem ubožáka, který nemá žádnou naději se stát; mocným, bohatým, populárním, atd. parazitem, 
 
Nadbytek je zde díky nedostatku, aby se měli ti, co jsou nahoře dobře, tak se musí mít zle ti, co jsou dole, bylo zde mnoho snah o to, aby zde byla rovnost, ale tyto snahy se ukázali jako naivní utopie. Život má smysl, když se máš jako parazit dobře, následkem je soutěž a boj o kariéru, je to obrazně jako ve sportu, na startu je tisíc sportovců a v cíli je jenom jeden sportovec, který získá úspěch. 
 
Problémem je to, že většina úspěchů co pracně získáme je zde dočasně, jednou jsi nahoře, a potom jsi dole, o tom život zde je. Většina lidí proto uniká do světa iluzí pomocí drog, nebo víry v zázraky, všechny náhražky jsou pastí, ze které je obtížné uniknout, jakmile v nás zakoření chybné návyky tak se jich už neumíme zbavit. 
 
Nebude to trvat už dlouho a dojde k tomu, že nám bude vládnout umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou negramotní, protože zde už nebudou potřeba na práci za mzdu. Poslední člověk na světě, skončí nahý za sklem v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy. Jakýkoli odpor bude marný, proti policejním robotům nic nezmůžeme.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.