Ano, proti policejním robotům nic nezmůžeme

IMG_4131

Parazit čeká na příležitost, která mu umožní parazitování, pokud parazit pozná, že nemá naději, tak následuje deprese, tam kde je dogmatická totalita, tam není ani příležitost k parazitování, protože je tento systém uzavřen pomocí; kast, tříd, ligy, dogmat, limitů, pravidel, atd. je těžké se smířit s osudem ubožáka, který nemá žádnou naději se stát; mocným, bohatým, populárním, atd. parazitem, 

Nadbytek je zde díky nedostatku, aby se měli ti, co jsou nahoře dobře, tak se musí mít zle ti, co jsou dole, bylo zde mnoho snah o to, aby zde byla rovnost, ale tyto snahy se ukázali jako naivní utopie. Život má smysl, když se máš jako parazit dobře, následkem je soutěž a boj o kariéru, je to obrazně jako ve sportu, na startu je tisíc sportovců a v cíli je jenom jeden sportovec, který získá úspěch. 

Problémem je to, že většina úspěchů co pracně získáme je zde dočasně, jednou jsi nahoře, a potom jsi dole, o tom život zde je. Většina lidí proto uniká do světa iluzí pomocí drog, nebo víry v zázraky, všechny náhražky jsou pastí, ze které je obtížné uniknout, jakmile v nás zakoření chybné návyky tak se jich už neumíme zbavit. 

Nebude to trvat už dlouho a dojde k tomu, že nám bude vládnout umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou negramotní, protože zde už nebudou potřeba na práci za mzdu. Poslední člověk na světě, skončí nahý za sklem v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy. Jakýkoli odpor bude marný, proti policejním robotům nic nezmůžeme.

Umělá inteligence komentáře moderuje