Hlupáci se stali invazním druhem

Jsi hloupý, z tebe nic nebude, statistika nám odhaluje to, že většina lidí je hloupých a tak z nich nejsou úspěšní lidé, příčnou je zde to, že chytří lidé nechtějí mít děti, a hloupí lidé chtějí mít hodně dětí. Je třeba začít sterilizovat hloupé lidi, aby se nám zde nerozmnožovali jako myši, na rozmnožování se vyberou chytří zdraví lidé a tak skončí zaostalost. Ano, člověk je komoditou na pracovním trhu a o hlupáky pracovní trh v EU nestojí, je to jako boj s plevelem na poli, plevel bere světlo a živiny hodnotným rostlinám. 
 
Hlupáci se stali invazním druhem, následkem je zaostalost a blbá nálada, neřešte hlouposti a začněte řešit to, aby se nám v EU už nerozmnožovali hlupáci, je třeba začít kontrolovat a pokutovat hlupáky za snahu se v EU rozmnožovat, zavedou se v EU povinné každoroční testy na inteligenci a tělesné zdraví od 6 let do 60 let, ten kdo bude pod průměrem, ten nebude smět mít děti a pokud tento zákaz poruší, tak zaplatí velikou pokutu a narozené hloupé dítě se utopí. 
 
Zaměstnavatelé potřebují chytré a zdravé zaměstnance, komu se nebude v EU líbit to, že jako hlupák zde nemůže mít hodně dětí, ten může odejít z EU, svět je veliký. Jak k tomu přijdou v EU malé děti hlupáků, že díky rodičům jako hlupáci budou žít jako ubožáci, nebo jako nepřizpůsobiví příživníci. Zájem celku je nadřazen zájmům jedince, hlupáci zde byli a budou, jde o to, aby zde bylo hlupáků málo, a tak zde s nimi nebyli problémy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.