Ano, jedinou jistotou je zde nejistota

Ano, dogmatická totalita je továrnou na idioty. Inteligence chce egoisticky manipulovat a následkem jsou dogmatické totality, jako je; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, korporativismus, oligarchismus, nacismus, hinduismus, altruismus, egoismus, extremismus, kariérismus, atd. všechny tyto dogmatické diktatury, jsou vězením, kde elita to jsou dozorci v tomto vězení, a jakýkoli odpor otroků je eliminován pomocí; pokut, soudů, policie, byrokracie, armády, atd. co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným. Život je programově řízený evoluční dočasný proces, inteligence pomocí porovnávání živým systémům umožňuje se vyhnout chybám a tím i problémům, každá inteligence se na něco specializuje, protože dobrota je žebrota. 
 
V dogmatických diktaturách je zde snaha zavděčit se všem a tak být populární, následkem je pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, tím se z nás stávají bezcharakterní kariéristi, co mají moc a bohatství, díky výhodám a jistotám které si nezaslouží. Ano, být úspěšným parazitem je obtížné, konkurence je veliká, je to jako ve sportu, první ligu zde hrají lháři a zloději, co mají sekretářku a služebního řidiče. Člověk to je testovací verze a finální verzí je autonomní inteligentní univerzální GVKB robot, poslední člověk na světě logicky skončí v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic, co bylo to bylo, teď je vše jinak, jedinou jistotou je zde nejistota.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.