Ano, jsou u nás vysoké ceny a malé platy

Ekonomika a politika, byli a budou spojené nádoby, lidi neznají pravdu o tom, jak u nás funguje ekonomika a politika, u nás je oligarchie a oligarchové rozhodují o nás bez nás, není zde tedy kapitalismus nebo socialismus, je zde už mnoho století dogmatický feudalismus. 
 
Polovina lidí na světě existuje dosud ve v dogmatickém feudalismu, jednoduchým statistickým ukazatelem je kupní síla lidí, máme zde stejnou kupní sílu, jakou má Turecko, protože je u nás turecké hospodářství už mnoho století. Mám jednoduché řešení a to nahradit v EU lidi za GVKB roboty, roboti pracují rychle a zadarmo, akorát je zde problém, kdo potom bude utrácet peníze za zboží a služby? 
 
Robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední člověk v EU skončí v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi za sklem. Vše bude logicky řídit v EU jenom umělá inteligence, co bylo, to bylo, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už žádné problémy, ekonomika je o tom umět počítat a spočítat to těm co lžou a kradou.
 
Dobrota je žebrota, GVKB roboti vyčistí EU chlív od lhářů a zlodějů na věčné GVKB časy. Vezeme vám z Afriky do EU ekonomické migranty, může zakotvit v EU přístavu? Naházejte ekonomické migranty z Afriky do moře, a potom vám povolíme přistát s lodí v EU přístavu, ano, dobrota je žebrota.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.