Umělá inteligence místo programátorů

Lidská síla je drahá a nespolehlivá proto začíná docházet k nasazování Google umělé inteligence která nahrazuje; programátory, administrátory, moderátory, atd. konečně budou mít vysokoškoláci dost času na to, aby se mohli věnovat podnikání. Často je u nás slyšet to, že současná Google umělá inteligence je hloupá, a nemůže nahradit chytré vysokoškoláky. 
 
Podívejme se na Google který nasazuje umělou inteligenci a tak snižuje svoje náklady, Google umělá inteligence si přečte, co právě píšete na klávesnici a zablokuje vám IP adresu už podle obsahu textu už před zveřejněním na internetu v EU. 
 
Umělá inteligence od Google zkontroluje veškerý obsah všech stránek v EU a většinu obsahu trvale vymaže, protože jde o vadný obsah plný neslušných slov a hlouposti, místo ubohé kvality zde bude v EU jenom vysoká kvalita obsahu, jaká je třeba na Wikipedie, kde je tvrdá cenzura obsahu. 
 
Umělá inteligence změní i vzhled a funkčnost každé stránky, bude to v EU vypadat jako na stránce Google, skončí v EU vadné stránky, kde je obsahově závadný obsah, skončí i kopírování obsahu z cizích stránek, v EU zmizí stránky, co jsou http a budou zde jenom stránky a blogy co jsou https, bezpečnost na internetu je prioritní. 
 
Ano, bude to virtuální EU totalita, ale bez Google totality zde nikdy nebude bezpečnost a funkčnost na internetu, dobro je možné realizovat jenom díky zlu, které eliminuje trolly, co zde spamují a tapetují. Jak si to zde uděláme takové to zde i budeme i v EU mít, skončí pokrytectví, kdy si na internetu vadní ubožáci hráli na celebrity.

Podobné příspěvky>