Ano, někdo to umí a někdo to neumí

Jelikož nikdo nemůže umět vše tak došlo k tomu, že je zde specializace, ten dělá to, a ten zas tohle, a o tom to zde už od počátku života zde je. Jsi inteligentní a tak si s tím jistě poradíš, je zde veliká neochota pomoci cizímu člověku, kde je chyba? Ta chyba je v pokrytectví, anonymní kultura proměnila lidi v herce, každý si zde hraje na to, co ve skutečnosti není, je to svět; kostýmů, kulis, scénářů, masek, pokrytectví, totality, extrémismu, diskriminace, vandalismu, dogmatismu, priorit, atd. z blízka poznáte, že vše vypadá jinak než z dálky. 
 
Naše inteligence funguje egoisticky, abychom náš egoismus zamaskovali tak používáme pokrytectví, rádi kritizujeme cizí lidi a neradi kritizujeme sami sebe, to nemůže logicky fungovat, když jsme na sebe zlí a není zde pravda a láska. Je to zbabělost utíkat z reality do světa iluzí, před vlastním stínem nelze utéci, základem je pochopit kdo jsi? Jsi programově řízený dočasný proces, který má svoje priority, z díla se pozná to, jestli jsi přínosem pro svět, kde existuješ, nebo jestli jsi zde zcela zbytečný a postradatelný. Skončila doba zaměřená na lidskou sílu, a je zde doba zaměřená na; chytrost, moudrost, genialitu, atd. bohužel většina lidí tohle dosud nepochopila a jejich prioritou je pořád jenom lidská síla a myslí se, že násilím jde vše vyřešit. 
 
Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co mají mnoho dětí a existují jenom ze sociálních dávek a podpor, politici si neví rady jak tento problém vyřešit a přitom řešení je jednoduché, stačí si vzít příklad z Číny která je naším vzorem, zde jsou pro nepřizpůsobivé příživníky veliké tábory, kde se o ně postarají specialisti. Vše se dneska dělá ve velkém, je třeba se poučit z cizích zkušeností, vše je zde jenom o pravidlech a limitech, které je třeba optimalizovat a potom dodržovat. Sociální stigma vzniká pod vlivem pokryteckého dogmatismu. Představuje nesplnění pokryteckých dogmatických požadavků, představ nebo očekávání od těch co jsou nahoře. 
 
Stigmatem může být jakýkoliv výraz odlišnosti od toho, co se považuje za správné nebo módní, takové stigma mají lidi, co vypadají a myslí jinak, než ti co jsou u moci, a rozhodují o tom, co je správné a módní, nakažená ovce je pastýřem eliminována, aby nenakazila stádo. Ježíš Kristus a Jan Hus je klasickou ukázkou mučedníka, který zemřel, protože myslel jinak než ostatní, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a bude násilně eliminován. Nacistická genocida vedla k vraždění židů v plynových komorách po milionech, otázkou je jestli roboti s umělou inteligencí nebudou postupovat stejně bezcitně, a neoznačí všechny lidi taky stigmatem, protože lidi přeci lžou a kradou.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.