Malé potřebuje pomoc od velikého

Podívejme se na cenu práce, která může být správná nebo chybná, pokud je všude cena lidské práce správná a odpovídá situaci, tak se lidem dobře žije, a nikdo si na nic ve společnosti nestěžuje. Jelikož se lidem zde špatně žije, znamená to, že cena lidské práce zde není správná, příčinou je chybná víra, kdy lidi věří naivně mnohému a tak mnoho chybují, což má za následek že zde není správná cena u lidské práce. 
 
Správnou cenu u lidské práce může zajistit jenom soutěž a konkurence, která je možná jenom díky modernizaci a optimalizaci. Podívejme se na malou výrobní cenu krabičky s cigaretami a její velikou prodejní cenu, monopoly zde neskutečně brutálně ekonomicky parazitují na kuřákovi a on se tomu nemůže bránit. 
 
To samé se děje ale u malých lidí co pracují za minimální mzdu, i zde na těchto lidech monopoly neskutečně mnoho parazitují a tak je zde monopol pro veliké lidi, a ti ostatní jsou ubozí trpaslíci, co potřebují od velikých lidí pomoc v nouzi. Ten kdo je pod vlivem drogy, nepomůže nikomu a snaží se na druhých parazitovat, on si o sobě myslí, že je veliký člověk, a že ostatní lidi jsou trpaslíci.
 
Lidi musí konečně přestat sloužit velikým lidem, a začít veliké lidi zabíjet, tak jako zabíjíme nepřátele ve válce, veliký člověk je náš největší nepřítel a zabít velikého člověka je správné, protože jenom tak zde dojde k tomu, že cena lidské práce bude správná podle situace, a tak se nám zde bude dobře žít. Nestarejte se o politické volby, starejte se o to, aby zde už nebyli nikdy pokrytečtí příživníci, co si zde hrají na veliké lidi, a z nás dělají pomocí zákonů a ideologie jenom ubohé trpaslíky.

Podobné příspěvky>