Ano, pravda nemůže zvítězit nad lží tam, kde je totalita

Digitální totalita, eliminuje pokrytecký egoismus. V současnosti zde není demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký egoismus, s příchodem digitální globální totality se eliminuje pokrytecký egoismus, z lidí se stanou jenom statistická čísla, vadný jedinec skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Parametry pro stanovení vadného jedince, se budou neustále optimalizovat a lidí začne na světě rychle ubývat, nedostatek zaměstnanců vyřeší naštěstí GVKB roboti s umělou inteligencí. 
 
Nejprve z ulic zmizel lidský ksindl, to jsem považoval za správné, potom z ulic zmizeli staří lidé a invalidi, to mě bylo divné, potom z ulic zmizeli lidi, co měli špatnou náladu, to už jsem začal mít o sebe strach a potom si pro mě přišli a já už nemohl křičet, na ulici nebyl nikdo, kdo by mě mohl slyšet. Totalita je založená na strachu a největší strach mají lidi ze smrti, moc je zde díky bezmoci, nikdy nevíte, za co vás totalita zavře nebo zabije. Naše dlouhé dějiny jsou spojené s mnoha totalitami, které z nás udělali líné idioty. Z cizího krev neteče a peníze nesmrdí, jenže vše je zde dočasně, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, pravda nemůže zvítězit nad lží tam, kde je totalita.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.