Začíná globální ekonomická válka

Každá dobrota je zde dočasně. Když skončí něco, co pro nás bylo dobrotou tak z toho máme deprese, jenže každá dobrota je zde dočasně, podívejte se na dobrotu k cizím lidem, každý zjistí brzo to, že být dobrý k cizím lidem je chybou, a přestane být dobrý k cizím lidem. Podívejme se na velmi mnoho mrtvých blogů na internetu, někdo si naivně založí blog, a brzo mu dojde, že jeho dobrota je zdrojem jeho žebroty, a tak blog nechá umřít, tím že na něj přestane dávat obsah. V naší malé chudé republice je situace u blogů na internetu obzvláště špatná, najít hodnotný blog v češtině, to je jako hledat jehlu v kupě sena, u stránek je situace podobná. 
 
Mnoho lidí se pokusilo naivně o soukromé podnikání, a místo zisku je většinou čekala exekuce nebo vězení, přitom kdyby to samé zkusili třeba v Kanadě, tak by byli brzo z nich milionáři. Místo kde je malá kupní síla, a jsou tam veliké daně, není místem vhodným pro podnikání napojené na místní konzumenty, jedinou možností je se zaměřit na bohaté cizince, ovšem zde narazíte na tvrdou konkurenci, protože bohatých cizinců je u nás nedostatek, exportovat do bohaté ciziny taky není jednoduché, protože oni si svůj trh chrání, jak mohou. Začíná globální ekonomická válka a je docela možné to že zde bude i třetí světová válka, zdroje jsou všude vyčerpané a snaha o dialog selhává, globálním problémem jsou obrovské dluhy a nikdo neví jak tento problém vyřešit, na dluh nejde dlouho žít, navíc začíná narůstat všude bída a nezaměstnanost.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.