V budoucnosti zanikne pokrytectví

Umělá inteligence vyhodnotí pokrytectví jako chybu a eliminuje tak pokrytectví, jak bude naše kultura vypadat bez pokrytectví? Naše kultura bude jako sport, ve sportu taky není pokrytectví, buď na to máš, nebo na to nemáš a máš smůlu, zánik pokrytectví restartuje civilizaci, mnohé zanikne, a jiné vznikne, nebudou zde už nepřizpůsobiví příživníci, co tvrdili, že je diskriminujeme, jak si to každý udělá takové to i bude mít. Všemu bude vládnout jenom GVKB umělá inteligence a místo peněz zde bude GVKB přídělový digitální systém.
 
Lidi nebudou smět nic vlastnit a nebudou mít ani autorská práva, práci každý dostane přidělenou od GVKB umělé inteligence a nikdo si nebude muset práci hledat. Pokud bude nějaký jedinec vadný tělesně nebo psychicky, tak se dá do konzervy společně s drůbežím separátem, bude se málo léčit a mnoho dávat lidi do konzervy. Tím pádem zanikne konzumace slivovice a kouření cigaret, člověk pod vlivem drogy jedná totiž vadně, a tak bude dán do masové konzervy. Tím zmizí rychle ze světa přelidnění a degenerace, bude to hon na vadné lidi, a zde bude platit, chybu uděláš jenom jednou.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.