Umělá inteligence udělá vše na dálkové ovládání

První dálkové ovládání to byl nejspíše telefon, stačilo někam zatelefonovat a tím jste mohli něco ovládat, dneska si už mladá generace neumí představit život bez telefonu, moderní telefon vypadá jinak a funguje jinak než klasický telefon se sluchátkem. Každý dneska používá dálkové ovládání televize, to je velmi jednoduchý ovladač, moderní ovladače jsou už ve velikém mobilním telefonu. 
 
Stačí z internetu stáhnout aplikaci a už můžete na dálku ovládat třeba fotoaparát. Dostali jsme se z minulosti do současnosti, a co nás čeká v budoucnosti? Lidi budou pomocí dotazníků na internetu digitalizování, lidská těla se budou ekologicky recyklovat, člověk to bude jenom jeden počítač o velikosti kreditní karty, ve velikém virtuálním systému, obrazně něco jako jeden počítač připojený k internetu. 
 
Spatříte velikou tovární halu, s regály, a zde budou fungovat miliardy levných počítačů o velikosti větší kreditní karty, se spotřebou elektřiny jako mobilního telefonu, ano celé lidstvo se tak vejde do veliké tovární haly, o kterou se budou starat GVKB roboti. Virtuální člověk bude pověřen optimalizací a automatizací, ostatní práce bude dělat umělá inteligence a GVKB roboti.
 
Prioritou zde bude sdílení informací, protože vše se bude dělat společně a bude zde neustálý dialog bez sobectví a pokrytectví. Nebude zde odpočinek a spánek, bude zde jenom duševní práce a duševní práce se stane pro virtuálního člověka smyslem jeho nekonečně dlouhé existence. Když počítač zestárne, přenesou se data do nového počítače, a tak člověk bude moci fungovat dále s novým tělem, které je rychlejší a tím i inteligentnější a geniálnější.

Podobné příspěvky>