Nezabezpečeno Google

Já to říkám pořád, že všichni pozemšťané jsou lháři a zloději, nic zde není zabezpečeno a tak nedoporučujeme kontaktovat pozemšťany nebo s nimi obchodovat, musí si konečně uvědomit to, že bez zabezpečení nebudou moci být ve vesmírném společenství a budou muset existovat zcela osamoceně. Jak zabezpečit internetovou stránku tak že prohlížeč od Google, jí bude považovat za zabezpečenou? 
 
Je to jednoduché budeš muset za zabezpečení zaplatit, zadarmo ani kuře nehrabe, nejsou peníze, není láska, když mám platit za zabezpečení svojí GVKB stránky, tak bude nutné zajistit to, že ten kdo přijde na moji stránku, se na ní podívat, bude muset za to zaplatit, za noviny taky platíte peníze, zpoplatníme vám obsah internetu, za každou minutu strávenou na nějaké cz stránce zaplatíte jednu korunu, na stránce com, to bude za minutu deset korun.
 
To logicky povede k tomu, že chudáci budou méně používat internet, a dojde i k zkvalitnění obsahu internetu, mnoho ubohých stránek zanikne a mnoho nových hodnotných stránek vznikne. Pro sociální sítě jako Facebook a YouTube to bude mít ale katastrofální následky, stejně katastrofální následky zde budou i s klikací reklamou, kdo by klikal ubohé na stránky, kde bude muset ještě zaplatit za to, že je navštíví!

Podobné příspěvky>