Proč jsme sto let za opicemi

Češi už nechtějí u nás pracovat zadarmo? Podívejme se na to, kolik si u nás může dělník ročně uložit peněz pro případ nouze, zde zkorumpovaná média mlčí jako hrob, protože vědí to, že statisticky dělník si nic nemůže za rok uložit pro případ nouze, spíše je v situaci kdy má mnoho dluhů a stačí málo a exekutoři jej připraví o vše co má, a udělají z něj bezdomovce.
 
Peníze elitě nesmrdí, a proč nevydělat na tom, že z někoho udělám bezdomovce, díky systému který to exekutorům a právníkům umožňuje. Když se k nám vrátí lidi, co od nás v dětství odešli a žili po celý život třeba v Kanadě, tak po krátké době se zase vrátí do Kanady a konstatují, že u nás jsme sto let za opicemi. Proč jsme sto let za opicemi? 
 
Příčinou zaostalosti je všude na světě svatý dogmatismus, lidově řečeno, mouchy nesmí v hospodě srát na obraz císaře pána, protože to je urážka státního majestátu. Náš stát po mnoho století vlastnili cizinci a pro cizince jsme byli jenom otroky, co pracují pro otrokáře zadarmo, pokud se otroci vzbouřili, tak nastoupila armáda a vzpouru násilím potlačila. 
 
Není zde rozhodně u nás demokratický kapitalismus, je zde pokrytecký oligarchismus, vládnou nám oligarchové, co si zde mohou dělat, co je napadne. Proto máme tak dobré diplomatické vztahy s národy, kde dosud vládnou tvrdou rukou oligarchové. Indie je klasickou ukázkou toho kam vede dlouhá vláda svaté oligarchie, nikdo nepochybuje o tom, že je ekonomicky Indie sto let za opicemi.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.