Ano, vše se točí v kruhu

Není zde nikde pevný bod, který by byl mimo toho, že se vše točí v kruhu, vše je zde v pohybu, který je v kruhu, jediný rozdíl je v rychlosti pohybu, něco se v kruhu pohybuje rychle, a něco se pohybuje v kruhu pomalu. Nejčastější je zde napětí mezi protiklady, toto napětí uvádí vše do pohybu v kruhu, z hoven zde vše živé vzniká, a v hovna se to zase navrací, to je nekonečná recyklace v kruhu, která je zde na hovno. 
 
Vše je zde dočasně, jenom točení v kruhu je zde trvale, mnozí si zde hrají na to, co nejsou a neuvědomují si, že se jenom točí v kruhu, a že všechno jejich úsilí je jenom marnost a honba za iluzemi. Následkem je logicky blbá nálada, a tím i konzumace slivovice a kouření cigaret, idioti co jsou nahoře, rozhodují chybně o nás bez nás, a následkem je to, že se ukáže to, že to jsou idioti, a tak je nahradíme za nové idioty, logicky už idioty nebaví chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí idioti, máme demokratickou možnost, si zvolit za svoje zástupce staré idioty. 
 
Ten druhý je idiot, sebekritika vyšla z módy, v módě je pokrytectví, na naše České teritorium neustále přicházejí cizí veliké armády, a cizí idioti se snaží o to, abychom se jim přizpůsobili a hovořili; srbsky, německy, rusky, anglicky, cikánsky, atd. nejsme zde doma, jsme zde jenom sluhové cizích idiotů, už mnoho století. Následkem je malý ubohý multikulturní národ, který nemá logicky už svojí původní kulturu, protože cizí multikulturou, původní Bójové byli eliminováni, a místo správného Bohemia, je zde Česká republika, tento nový chybný název naší země vychází ze srbštiny. 
 
Jsme, jako USA, kde původní obyvatelovo skončilo v rezervaci, a všude jsou jenom samí cizinci a tak je zde multikultura. Multikultura je jako levná masová konzerva, ve které je různorodý obsah a mnoho levných náhražek, následkem je to že jsme nemocní, a máme tak mnoho století blbou náladu. Cikáni mediálně pomlouvají místní multikulturní obyvatelstvo z rasismu a diskriminace, proč se cikáni neumí přizpůsobit místní multikulturní společnosti, příčinou je to že cikáni jsou jako medúzy, jde o invazní agresivní druh, který pochází geneticky z Cejlonu, a odtud odešel do světa díky násilným konfliktům s Buddhisty. Cikánským bohem je Šiva, v tom je příčina toho, že jsou cikáni lháři a zloději.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.