Je konflikt výhodný?

Každý konflikt je originální, a musíme tak každý konflikt samostatně posoudit, na to jestli je výhodný nebo je nevýhodný, konflikt není jenom u lidí, s konflikty se setkáváme i v přírodě, a konflikty jsou i ve vesmíru nebo programech. Abychom zabránili konfliktům, tak odebereme konfliktním lidem možnost konflikty realizovat tím, že je izolujeme ve vězení nebo psychiatrické nemocnici.
 
Tudy ale cesta nevede, lepší je nahradit lidi za GVKB roboty, vadný konfliktní robot se v servisu levně a rychle opraví a je po problému. Většina lidí na světě má veliké problémy s tím, že jsou konfliktní, většinou jde o vrozenou vadu nebo o závislost na drogách, všechny snahy o to aby lidi nebyli konfliktní, se ukázali jako naivní a marné, z čerta anděla neuděláš
 
Ukázkovým příkladem konfliktních lidí jsou cikáni (Romové), cikáni využívají toho, že se pohybují jenom ve skupinách a tím jsou ve výhodě, jedinec se nemůže bránit veliké cikánské skupině, jde o to cikány vyléčit v psychiatrické nemocnici tak, aby nebyli už konfliktní, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit, léčit a vyléčit, o tom to je. Nejlepší léčba konfliktních lidí je dlouhodobý pobyt v psychiatrické nemocnici, a podávání silných léků na špinavou hlavu, léky vyčistí mozek od špíny tak jako prací prášek vypere prádlo a prádlo je čistě bílé.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.