Co budou dělat vysokoškoláci, když jim roboti vezmou práci

Pustíte si televizi a zde budou vystupovat jenom roboti jako populární celebrity, logicky roboti vstoupí i do politiky a podnikání, co budou dělat vysokoškoláci, když jim roboti vezmou globálně práci? Mnoho vysokoškoláků žije v iluzi, že jim roboti nevezmou práci a argumentují tím, že možnosti robotů jsou limitované. 
 
To mi připomíná ševce, který v minulosti tvrdil, že jej nemohou hloupé stroje nahradit, jenže technika pokročila rychle dopředu a najednou se boty vyrábí už jenom průmyslově. V současnosti začnou přicházet o místa řidiči aut, a piloti letadel, vše jde naprogramovat a optimalizovat.
 
Měli bychom se radovat, že stroje a roboti budou za nás pracovat, a tak budeme mít mnoho volného času, jenže nebudeme mít už peníze, které jsme si mohli prací vydělat, to pocítí hlavně ti, co dosud jsou nahoře, a mají zde velmi vysoké platy, za málo práce. Robot prezident, bude vyznamenávat roboty, a roboti v továrně budou vyrábět roboty, člověk bude muset opustit nakonec civilizaci, protože nebude moci robotům konkurovat. 
 
V současnosti probíhá nenápadně sběr dat pro umělou inteligenci, jsme sledovaní více, než si uvědomujeme, nebude to trvat dlouho a budou zde policejní roboti, co budou nasazení do boje s; kriminalitou, extremismem, vandalismem, příživníky, atd. roboti nebudou uznávat imunitu a výjimky, parazit bude bez soudu eliminován.

Podobné příspěvky>