Ano, zázraky jsou podvod

Sliby se slibují a blázni se radují, o tom to zde pořád je, podívejme se problému na zoubek, vše zde jsou příčiny a následky, co je příčinou toho že se slibují zázraky, i když je jasné, že se ty zázraky nemohou splnit? Příčinou je to, že jsme si cizí, z cizího krev neteče, dokonce zde může dojít i k sebeodcizení, kdy podvedeme sami sebe a spácháme sebevraždu. 
 
Obrazně je každý čert v situaci kdy má žízeň a přitom je na ostrově kde je všude okolo voda, ale ta voda je slaná, a tak se nedá pít, a na ostrově není zdroj pitné vody. Umíráme v EU pekle na nedostatek lásky a pravdy, protože okolo nás je láska a pravda, která nemá pro nás žádnou hodnotu, cizí láska a pravda je pro nás jako slaná voda, příčinou je egoistické pokrytectví způsobené přelidněním a degenerací. 
 
Sociální sítě na internetu v nahotě odhalili pravdu o tom, že vše je jenom pokrytecké divadlo, ve kterém si zlí čerti hrají na hodné anděly. Problém s nepřizpůsobivými příživníky je problém se zlými čerty, z čerta anděla neuděláš! Nestojíme v EU o zlé čerty, přemístíme zlé čerty do národů, ze kterých k nám přišli, my jsme v EU pekle doma, a nestojíme zde o čerty z cizího pekla.
 
Každé peklo má svoje svatá pekelná pravidla a svoje pekelné limity, zavedeme v EU každoroční kontrolu kvality čertů, nekvalitní podprůměrné čerty, zde dáme do EU masových konzerv, společně s EU drůbežím separátem, není to v EU; diskriminace, rasismus, genocida, extremismus, vandalismus, atd. je to jenom vyčištění EU od genetické špíny, která EU mnoho ekonomicky a politicky škodí.
 
Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, v EU konzervě skončí i; papež, král, šlechtic, milionář, celebrita, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, soudce, diplomat, podnikatel, profesor, atd. jenom díky zlu zde muže být dobro, mír je zde díky prevenci, která eliminuje příčiny, které vedou k válce.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.