Ano, práva a povinnosti musí být v rovnováze

Podívejme se na alimenty, otec má platit alimenty na dítě, které nemůže pravidelně navštěvovat, má tedy povinnost se postarat ekonomicky o dítě, ale nemá už právo zasáhnout do výchovy dítěte. Politici mají možnost vytvářet právo, ale už nemají povinnost právo dodržovat, protože mají imunitu, náboženství má právo na podporu od státu, ale už nemá povinnost státu pomáhat s lidmi, co jsou na tom zle. Romové (cikáni) tvrdí že jsou u nás diskriminování, zase zde je problém s právy a povinnostmi, jak je možné to že Romové zde mají mnoho práv, a minimum povinností?
 
Takových příkladů by se našlo velmi mnoho a je třeba začít s tím něco dělat, nebo zase dojde k veliké válce, a v této válce se zničí mnoho hodnot a zemře zde zbytečně mnoho lidí. Nelze čekat pomoc od; ekonomů, politiků, náboženství, lidu, atd. pomoc nám může jenom digitalizace, vše zde bude řídit umělá globální inteligence, která zavede globální čipový přídělový systém, ten kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst. 
 
Bude to fungovat jednoduše, bude zde rozkaz, a pokud se rozkaz nesplní rychle a správně, tak bude trvalé zablokování přídělu potravin a služeb, chybu každý udělá jenom jednou, nikomu nebude už dána druhá šance, lidí je na světě jako much a pokud miliarda pokryteckých příživníků zemře hlady, tak to bude jenom nudná statistika.

Podobné příspěvky>