Vím už, jak funguje ekonomika a politika

Vše je o receptech, tak jako jsou v kuchařské knize recepty na oblíbená jídla tak i v ekonomice a politice jsou oblíbené recepty na to jak získat peníze a moc. Konzument určuje kvalitu u ekonomiky a politiky, z díla poznáváme to, jestli je tvůrce amatér nebo profesionál. 
 
Humanismus zkrachoval díky amatérismu, profesionální je egoismus, dobrota je přeci žebrota, humanismus je utopie, která nemůže v realitě fungovat, otázkou proč je zde tolik humanismu který z nás dělá hlupáky a chudáky? 
 
Příčinou je pokrytectví, podívejme se na dogmatické dezinformace, které hlásají knihy a sdělovací média ve snaze z nás udělat hlupáky, to samé dělá rodina a škola. Pravda a láska byla nahrazená lží a nenávistí, všichni profesionálové lžou a kradou, ale tváří se jako svatí andělé. 
 
Nadbytek je postaven na nedostatku, o tom je ekonomika a politika, vždy zde byli ti, co jsou nahoře a ti co byli dole, svoboda a rovnost to je humanistická utopie. Dobytka je mnoho, a koryt je málo, následkem jsou kariéristické závody, které dělají z; lidí, podniků, národů, atd. otroky toužení po úspěchu. Ano, úspěch kariéristům nesmrdí, pro úspěch mnozí obětují i svoje zdraví, následkem je to, že se nám psychopati přemnožili.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.