Současný kapitalismus je letadlo bez pilota

Ano, lakomost milionářů, způsobila blbou náladu pracujících, nadbytek je zde díky nedostatku, statistiky jasně ukazují, že evolučně politika směřuje k ekonomickému globálnímu čipovému otroctví. Milionáři dají pracujícím lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy a čipy odříznou mozek od reality, tak se lidi promění v GVKB roboty na dálkové ovládání, zájem GVKB milionářů se tak stane prioritou pro všechny lidi, ten kdo bude pracovat pomalu, protože je nemocný nebo starý, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita. Bude zde jedna GVKB milionářská rodina, která bude ovládat pomocí GVKB čipů celý pozemský svět.
 
Zavedou se preventivní opatření, kdy se statisticky globální digitálně vyhodnotí každý den jedinci, co nejsou pro ekonomiku přínosem, a tyto jednici skončí v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem. Logicky skončí; peníze, vlastnictví, byrokracie, soudy, armáda, politika, náboženství, podnikání, obchod, školství, umění, sport, drogy, láska, atd. bude to dokonalý komunismus, ve kterém se nebude lhát a krást, tak zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží. Jakýkoli odpor proti GVKB systému bude marný, vše je o tom že bez informací o realitě, je každý člověk jenom altruistickou loutkou, která má zde nulovou hodnotu, nejsou egoisti tak nejsou s egoisty problémy. Lidi budou nazí a hladoví, přitom budou šťastní, protože ve virtuální realitě se budou mít božsky.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.