Kdy příživníci přestanou lhát a krást?

Někdo lže a krade v malém a jiný ve velikém, nejde o nový problém jak si mnozí myslí je to problém starý mnoho století, a počátek krize je podle mě vždy a všude v přelidnění, což dokazují pokusy na myších, kdy při přemnožení narůstá asociální jednání a agresivita. Lidí je jako sraček, proto život zde stojí za hovno, z hovna nikdo bič neuplete, o tom to je, že ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole, lidová řeč je hrubá, protože je pravdivá, řeč elity není hrubá, ale je plná lží, a tyto svaté lži umožňují elitě krást ve velkém. 
 
Myslíme a jednáme podle situace, pokud je zde nadbytek zboží tak je nutno snížit ceny, pokud je zde nadbytek příživníků, tak je nutno snížit globálně počty příživníků tím, že nadbytečné příživníky dáme do konzerv společně s drůbežím separátem, nejsem zlý cynik, jsem geniální ekonom a vnímám vše v rovině hodnot, ekonomika je o tom vědět a nemyslet. 
 
Nemysli nebo se posereš, musíš vědět co je pro tebe správné a jenom tak si život neposereš svými amatérskými chybami, správné je to, co je v souladu s přirozeností a lidovou moudrostí, nevěřte nikdy těm, co jsou nahoře jako elita, protože to jsou pokrytečtí inteligentní lháři a zloději, co na vás egoisticky parazitují, nadbytek je zde přeci díky nedostatku. Pokud by v knihách byla pravda a láska, tak by si knihy nikdo nekoupil, čtenáře zajímá jenom lež a nenávist.

Podobné příspěvky>