Malá mzda za hodně práce to je znásilnění

Naše Česká zaostalá republika, v EU má nejmenší kupní sílu, nevěřte těm nahoře, co vám tvrdí jak se lidi mají u nás dobře. Spočítejte si, kolik by vás stál v Praze činžovní byt 3+1 první kategorie s garáží a autem, a kolik by vás stálo ježdění autem do zaměstnání. Spočítejte si, kolik v Praze utratíte za; jídlo, oblečení, zábavu, dopravu, atd. zjistíte, že musíte šetřit a že se tak z vás stanou egoističtí lakomci.
 
Následkem je logicky malá kupní síla, pracujeme zde v kapitalismu, ale mzdy zde jsou jako za socialismu, prý malé mzdy bere jenom velmi málo lidí, tomu nevěřte, je tomu naopak, velmi málo lidí zde má veliké mzdy a velmi mnoho lidí zde má malé mzdy, čím více je zde milionářů tím více je zde i bezdomovců. Tvrdě se zde trestá, když muž znásilní ženu, nikdo ale netrestá už u nás ekonomické znásilnění, všude ve světě se lidi brání ekonomickému znásilnění, ale u nás jsme jako hloupé ovce, které se nebrání ekonomickému znásilnění. 
 
Je třeba konečně zavést, čipový globální přídělový systém, na zboží a služby, nebudou zde pro nikoho výjimky, ten kdo nebude chtít pracovat, ten nedostane jídlo a tak zemře hlady, vzhledem k optimalizaci a modernizaci není už potřeba, abychom tolik pracovali a tak se zmenší množství práce na optimální úroveň podle globálních tabulek, které se budou neustále podle situace aktualizovat. 
 
Práci si už nikdo na světě nebude hledat, ale každé ráno jí dostane přidělenou, nebude zde už možnost dělat prezidenta deset let, i když jsem starý a nemocný idiot, funkce prezidenta republiky bude jenom na jeden den, ten kdo bude podávat největší pracovní výkony z pohledu globální umělé inteligence, ten za odměnu bude moci být jeden den prezidentem. Tím skončí problémy s diskriminovanými příživníky, hlad donutí příživníky k tomu, že se přizpůsobí novému globálnímu GVKB systému, ve kterém se nelže a nekrade.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.