Ano, elita je zde zbytečná

Podívejme se na stroje, řídí je programy a stejně tak i lidi, mohou být řízení globální umělou inteligencí, každý dostane do hlavy GVKB čip, a čip odřízne mozek o reality, a tak lidi budou nazí a hladoví, přesto budou šťastní díky virtuální GVKB realitě, která nahradí pravou realitu. Civilizace je o náhražkách a tak se nahradí globálně ubohá elita za GVKB systém vše je dneska o tom aby bylo vše; levné, rychlé, kvalitní, atd. toho můžeme dosáhnout jenom díky čipům v hlavě.
 
Na problémy zde bude GVKB systém a lidi zde budou na to, aby sloužili jako roboti GVKB systému, ten kdo bude sloužit špatně nebo pomalu GVKB systému, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Díky tomu že vše bude řídit umělá inteligence tak se eliminují; peníze, drogy, prostituce, mafie, exekutoři, vězení, války, náboženství, politika, pohádky, sport, umění, příživníci, atd. Skončí doba, ve které se mnoho rozmnožovali nepřizpůsobiví příživníci, co se vyhýbali práci, rozmnožovat se budou moci jenom ti, co budou mít nejlepší pracovní výsledky.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.