Ano, eliminujeme zlo

Je to jednoduché, dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a čip odřízne zlý mozek od reality, realitu bude ovládat jenom GVKB umělá globální inteligence, z lidí se stanou roboti na dálkové ovládání a vadný robot se dá do masové konzervy společně s drůbežím separátem. Veškeré zlo vychází z hříšnosti, která je mozku, mozek má hříšné podvědomí, a to nejde nijak už změnit, z vlka ovci neuděláš. 
 
Zlí lidé nebudou souhlasit s čipem do mozku, ale zájem celku je nad zájmem jedince, už zde nebude očistec způsobený tím, že je ten druhý zlý hříšník, nová doba má nové metody jak rychle a levně proměnit čerty v anděly co nelžou a nekradou, takto zde láska a pravda zvítězí na věčné GVKB časy nad lží a nenávistí, na myšlení zde bude GVKB systém lidi zde budou na špinavou práci kterou nechtějí dělat GVKB roboti. 
 
Mozek bude v nádobě, ze které se už nedostane, aby mohl konat zlo, takto se mozek vyčistí od hříšnosti, protože nebude už moci konat zlo, vše je zde proces a jde o to převzít nad tímto procesem globální kontrolu, skončí pokrytecké divadlo, ve kterém si hříšníci hráli na to, co nejsou. Lidi tolik toužili po novém světě, kde není diskriminace, a tak tento svět bez diskriminace dostanou, ano, eliminujeme zlo.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.