Ano, díky vadným lidem je zde vandalismus a extremismus

Kdo je to vlastně vadný člověk, který je zde vandalem a extrémistou? Je to člověk, který má mozek plný špíny, civilizace je spojená se špínou, ušpinili jsme si náš svět a teď v té špíně žijeme, neuvědomili jsme si to, že si tím i ušpiníme i mozek a tělo, z dálky můžeme vypadat jako čistí lidé ale z blízka se ukáže to, že jsme plní špíny psychické a fyzické. Vadný člověk to je nádoba plná špíny, a proces, který by dokázal tuto nádobu zbavit špíny, se jmenuje smrt, nejsou vadní lidé, tak nejsou s vadnými lidmi problémy. 
 
Neřešte to, co nejde vyřešit dejte vadné lidi do masových konzerv společně s drůbežím separátem, tyto konzervy se pošlou, jako humanitní pomoc do míst kde lidi trpí hladem. Zavede se v EU každoroční certifikace na kvalitu od narození do smrti a vadní jedinci se budou dávat do EU konzerv společně s drůbežím separátem, není to cynismus je to uklízení špíny, vše zde je o hodnotě a to co nemá hodnotu, to je zde špínou. Nebudou v EU výjimky ani imunita, v konzervě skončí; král, šlechtic, papež, prezident, milionář, celebrita, atd. Lidí je v EU jako much a eliminovat mouchy je přeci správné, máme se zabíjet ve válce nebo je lepší prevence kdy se eliminují jenom vadní jednici co lžou a kradou.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.