Politici jsou jenom mýdlové bubliny

IMG_3452

Ano, bude líp, to není už politika, ale to je jenom pohádka pro malé děti, jak může být líp, když zde není optimální cíl, do kterého bychom mohli politicky a ekonomicky směřovat. Vše je o politických programech které směřují do ekonomického cíle, kde je ale optimální cíl, do kterého bychom měli směřovat? 

Správným cílem je čistota, pokud rozebereme příčiny krachu národů a podniků do hloubky, vždy narazíme na špínu která způsobila krach. Čistota je jako zrcadlo, které ukazuje realitu takovou jaká zde opravdu je, my jsme zrcadlo nahradili za obrazy, které ukazují realitu takovou, jaká zde není! Společné peníze vždy přitahovali lháře a zloděje, jediná možnost je eliminovat globálně společné peníze, jsi nemocný tak si zaplať lékaře a léky, nemáš na to peníze, tak máš smůlu. 

Co by se dělo, pokud by na světě nebylo clo, a nebyli by zde daně? Změnili by se naše priority, už by zde nebyl problém s nepřizpůsobivými příživníky, protože by zde v Evropě už nebyli nepřizpůsobiví příživníci, kdo by se nepřizpůsobil ten by zde nebyl. Místo pracujete pomalu máte výpověď, by zde byla rovnou smrt, k čemu by byl hospodáři otrok, který je pomalý a hloupý. 

Nebyli by zde staří a invalidní lidé, lidi by žili krátce a naplno, ceny by byli malé a vše by rychle a kvalitně fungovalo, chybu by každý udělal jenom jednou. Skončila by ekonomická migrace, všude by byla jenom otrocká práce a ten kdo by nepracoval, ten by byl eliminován jako parazit. 

Pokud by zde někdo byl lhářem nebo zlodějem, tak by byl brzo zabit, nebyli by zde soudy a vězení. Nebyli by zde už; drogy, prostituce, mafie, byrokracie, politika, armáda, policie, atd. byli by zde jenom veliké rodiny, které by hospodařili na svém teritoriu, a svoje teritorium si i chránili zbraněmi, před zloději a parazity.

Umělá inteligence komentáře moderuje