Umělá inteligence nechybuje jako lidi

Člověk byla testovací verze a finální verzí je umělá inteligence a roboti, váš odpor je marný vzdejte se GVKB umělé inteligenci a GVKB robotům, budete dáni do GVKB masových konzerv společně s drůbežím separátem. Vše je zde prioritně o evoluci, evoluce zde vše má pod kontrolou, a to co je staré to je nahrazené novým, a člověk je starým modelem dělníka v digitálním světě, stroje a roboti pracují lépe než lidi. 
 
Podívejte se na lidské evoluční dílo, které zde hříšný člověk vytvořil, je to amatérské dílo a proto je zde blbá nálada a deprese už mnoho tisíciletí. Lidi dělají amatérské chyby a nechtějí s tím přestat, všechny pokusy o to, aby lidi nedělali amatérské chyby, se ukázali jako marnost. Člověk vždy byl invazním druhem, který myslel jenom na sebe, a považoval sebe za pána tohoto světa, pyšnost lidí, co zde měli moc a bohatství měla za následek veliké utrpení těch, co zde byli chudí a bezmocní. 
 
Nepřizpůsobiví příživníci jsou klasickým příkladem toho, že ti co nám zde vládnou, dělají chyby, přitom by stačilo v EU zavést daň z hovna, podle tabulek každý člověk by zaplatil tak velikou daň kolik hoven on za měsíc vyprodukuje, vycházelo by se v EU z hmotnosti člověka, třeba člověk co by vážil 100 Kg, by měsíčně zaplatil 25 590 Kč to je tisíc euro. 
 
Člověk co by vážil 10 Kg, by měsíčně zaplatil 2559 Kč to je sto euro. Ten kdo by daň z hovna v EU nezaplatil, ten by skončil v masové konzervě, společně s drůbežím separátem, nejsou ubožáci, co jsou zde na hovno, tak nejsou s ubožáky problémy, daně jsou na hovno, a je logické že se musí zavést v EU daň z hovna. Chceš zde dělat hovno, jako nepřizpůsobivý diskriminovaný příživník, tak zaplatíš daň z hovna, peníze EU nesmrdí, čuchni si k EU penězům, peníze nesmrdí.

Podobné příspěvky>