Ano, je to tady samý blázen

IMG_8930

Zajímavé je, že zvířata nebereme nikdy jako blázny, a za blázny považujeme většinou jenom cizí lidi, příčinou je to že je mezi námi konkurence, a tak je zde i lež a krádež. Zvířata nám nekonkurují, a tak je nepovažujeme za blázny. Naše kultura je postavená na konkurenci, nekonkurují si jenom jedinci, ale konkurují si i; organizace, hnutí, náboženství, podniky, města, národy, kultury, civilizace, atd. 

Hledáte zaměstnání a zaměstnavatel si z velikého množství zájemců vybere nové zaměstnance, konkurence je tedy tam, jde, je veliká nabídka zájemců o něco. Není zde konkurence o to být zavřen do vězení, zde je použito společností násilí, kdy se lidem co podle státu chybují, odebere svoboda. 

Pokud bychom proměnili naši egoistickou kulturu ve veliké vězení, kde by byli GVKB roboti dozorci, a každý by byl ve vězení jenom číslo s nulovou hodnotou, tak by najednou byl každý normální. Narodil se ve vězení, pracoval ve vězení, umřel jako nula ve vězení, jaký by to mělo vliv na naši lidskou existenci, za tisíc let života ve vězení? Z lidí by se stali stroje, co znají jenom práci a spánek, lidi by pochopili, že jakýkoli odpor je naivní a marný a přijali by život ve vězení za normální. 

Muži by byli po celý život oddělení od žen a ženy od mužů, na rozmnožování by se vybrali jenom nejkvalitnější vězni, a měli by sex za účelem rozmnožování za odměnu. Všichni by mluvili ve vězení slušně, a nikdo by zde nikomu násilně neubližoval, slovně ani tělesně. Nebyli by zde už egoističtí mocní a bohatí kouzelníci, co umí mít čisté ruce, protože špinavou práci, za ně udělají jejich zástupci a sluhové.

Umělá inteligence komentáře moderuje