Ano, není vám už možno pomoci

IMG_8966

Jste všichni opilí výhodami a jistotami, které vám přinesla konzumní civilizace, bavit se s opilým, je jako bavit se s bláznem, už brzo přijdete o výhody a jistoty a najednou vám dojde, že jste hlupáci co neposlechli moje dobré rady a tak skončili v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Najednou začnou mizet globálně lidi, nejprve zmizí lidi, co neplatí státu vysoké daně, neplatíš vysoké daně tak jsi parazit a skončíš v masové konzervě, společně s drůbežím separátem. 

Vše se bude dít přísně tajně, a mizení se svede mediálně na mimozemšťany, co prý unášejí lidi, díky dogmatismu a cenzuře se lidi nic nedozvědí, najednou na místo vašeho nadřízeného nastoupí robot s odůvodněním, že nejsou na pracovním trhu už lidi, co by dokázali splnit náročné požadavky zaměstnavatele. Když pojedete hromadnou dopravou do zaměstnání, všimnete si toho, že přibývají volná místa na sezení, protože roboti si nepotřebují sednout. 

Najednou zde bude prezident robot a ředitel bude taky robot, a začnete mít podezření, že jde o nějaký podraz, budete hledat na internetu informace, a najednou skončíte v masové konzervě spolu s drůbežím separátem. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, poslední člověk na světě, skončí nahý v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi. Člověk to byla testovací evoluční verze, finální verze je GVKB autonomní inteligentní robot, na dobíjecí baterie, co nelže a nekrade.

Umělá inteligence komentáře moderuje