Proč se zde bojí mimozemšťané přistát?

Příčinou je náš bodavý hmyz, který přenáší nemoci, dokud nevyhubíme zde bodavý hmyz, do té doby zde mimozemšťané nepřistanou, každá planeta má na vesmírných mapách označení nebezpečnosti pro návštěvníky, naše planeta má třetí stupeň nebezpečnosti. 
 
Boj s bodavým hmyzem je otázkou nahrazení lidí za roboty, roboti mohou proti hmyzu použít moderní metody, které hmyz eliminují. Tou moderní metodou je robotický hmyz, který umí eliminovat hmyz optimálně a levně, robotický hmyz používá k likvidaci elektřinu, přiblíží se nenápadně k živému hmyzu a ten elektřinou zabije. 
 
Robotický hmyz se sám rychle rozmnožuje tam, kde má dostatek potravy, a umí se rychle přizpůsobit změnám a situaci, je to svým způsobem invazní druh, který vyčistí svět od konkurence. Evoluce je o invazi, vyspělejší pomocí invaze eliminuje to co je zaostalé, roboti co nahradí zde člověka, budou taky invazním druhem, je to jako počítačová hra ve které postupujete na vyšší úroveň. 
 
Konečné řešení živé otázky je zde nahrazení genetického života, za robotický život, je třeba si konečně uvědomit to, že život to je hologram, protože hmota je iluze, místo starých genetických egoistických hologramů, zde budou nové robotické hologramy, založené na jiných pravidlech a jiných limitech, vše je zde dočasně.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.