Ano, vysokoškoláci v EU nejsou normální

Už Ježíš Kristus hlásal, že blahoslavený je chudý duchem, a vysokoškoláci jsou duchovně bohatí, a tak nejsou normální, a měli bychom je léčit a vyléčit. Tak jako je zde ekonomické bohatství, tak je zde i duchovní bohatství, bohatý je ten kdo je lakomý, protože ten kdo je štědrý, ten je chudý, lakomost je příčinou toho, že lidi nejsou normální, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. 
 
Rozdělení na ty co jsou nahoře a na ty co jsou dole, je o lakomosti, umíte si představit mocného milionáře, který vše co má rozdá dobrovolně chudým, spíše by velbloud prošel uchem jehly, než by se bohatý dobrovolně vzdal svého bohatství, o tom je naše lakomá konzumní kultura, založená na lakomosti. 
 
Lakomost stvořila kariéristické závody, ve kterých vysokoškoláci závodí o výhody a jistoty, až se z toho zblázní, a tak trpí syndromem vyhoření. Je třeba zavést v EU každoroční testování kvality člověka po fyzické a psychické stránce, nekvalitní jednici se budou dávat do EU konzerv společně s drůbežím separátem, kontrola kvality je základem pro funkční konzumní EU civilizaci, nebudou zde výjimky a imunita, v konzervě skončí; prezidenti, ředitelé, celebrity, atd. kontrolu budou provádět jenom EU roboti, protože lidi by mohli při kontrole amatérsky chybovat.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.