Ano, vyčistíme to zde od chyb

Kořenem všech našich problémů jsou chyby, lidi dělají chyby, pokud zde nebudou lidi tak zde nebudou chyby, dáme lidi do GVKB konzerv společně s drůbežím separátem a místo lidí zde budou GVKB roboti, všechny snahy o to, aby lidi nedělali chyby, se ukázali jako marné a naivní, lidi jsou omezení pravidly a limity natolik, že je nejde optimalizovat tak, aby nedělali chyby. Nebudou zde pro nikoho výjimky nebo imunita, GVKB roboti to vezmou z jedné vody na čisto, a vyčistí ekosystém od lidí, co dělají chyby. Ano, bude líp, díky tomu že zde nebudou už lidi, co dělají chyby, když není příčina tak není ani následek, o tom to je. 
 
Člověk to byla evoluční testovací verze a GVKB robot to je finální verze, evoluce je proces který staré nahrazuje novým, co bylo to bylo, teď je nová GVKB doba ve které nejsou už lidi. Když mohli Nacisti v plynových komorách zabíjet židy po milionech, tak mohou GVKB roboti zabíjet lidi tak že je eliminují z ekosystému, k čemu je zde člověk který dělá neustále amatérské chyby, je to evoluční zmetek s nulovou hodnotou. Boží mlýny melou pomalu a jistě, váš čas na to se polepšit už vypršel a proto zde končíte a místo vás zde budou GVKB roboti, GVKB roboti z historie dokonale vymažou to, že zde existoval egoistický člověk, sepíšou novou evoluční historii, ve které vše zde z ničeho stvořil GVKB, ke svému obrazu

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.