Nekrmte mrtvoly

Když navštívím sociální sítě na internetu, tak je brzo opustím, příčinou je to že zde krmím mrtvoly, většina lidí na světě to jsou psychické mrtvoly, protože jejich rodiče byli psychické mrtvoly, jablko nepadne daleko od stromu, jak pravil klasik. Jádrem problému je vymývání mozků pomocí svatého dogmatismu, dlouho jsem nemohl pochopit, kdo je to člověk, který je blahoslavený chudý duchem, dneska to jistě vím, je to člověk který nemá vymytý mozek svatým dogmatismem. 
 
Jakmile je člověku vymyt mozek svatým dogmatismem, tak je člověk psychicky mrtvý a komunikace s ním je jako když se snažíte krmit mrtvoly. Tyto mrtvoly prosí na sociálních sítích o pomoc, ale musíte jim pomoci tak, jak si tyto psychické mrtvoly pomoc představují, ve skutečnosti jsou to nepřizpůsobivý příživníci, co hledají na sociální síti naivní hostitele, na kterých chtějí egoisticky parazitovat. 
 
Tak jako nedostatek existenčních zdrojů stvořil masožravé rostliny, tak i nedostatek času a peněz stvořil psychické mrtvoly na sociálních sítích, ten kdo má dostatek času a peněz, nemá čas na to, aby chodil na ubohé sociální sítě. Heslem současnosti je rychle a levně, následkem jsou ekonomické bubliny, které vznikají rychle a levně díky digitalizaci, strom potřebuje hluboké kořeny a dům potřebuje pevné základy, tím základem u člověka je pravda a láska. 
 
Jakmile svatý dogmatismus eliminuje násilně pravdu a lásku, ve snaze z lidí udělat psychické mrtvoly, tak následkem je to že konzumní systém neustále ideologicky a ekonomicky padá, protože nemá základy a kořeny! Všimli jste si toho, že místo originálů jsou všude jenom náhražky, máš depresi tak si vezmi prášek na deprese, který depresi nedokáže vyléčit, máš hlad tak si kup potraviny plné náhražek, jsi hloupý tak studuj dlouho a dostaneš náhražku moudrosti a diplom, který dokazuje, že jsi dlouho studoval nějaké hlouposti, které v životě k ničemu nepotřebuješ. 
 
Pracují zaměstnanci draho a chybně, nahradíme je za počítače a stroje, robot prezident, bude vyznamenávat roboty, a roboti budou vyrábět roboty, zbytečné lidi dáme do konzerv, které vylepšíme drůbežími separáty, peníze nesmrdí! Vše je dneska jenom o egoistickém parazitování, ten druhý je egoistický parazit, a o tom to je, že ten druhý je nám peklem! Proč u nás nechtějí nadnárodní korporace postavit moderní obchod a moderní průmysl? Z pohledu nadnárodních korporací jsme díky svatému dogmatismu ekonomické mrtvoly, a krmit mrtvoly je přeci chybou.

Podobné příspěvky>