Ano, pokud sloužíš chybným prioritám tak jsi potrestán bídou

https://www.flickr.com/photos/gvkb/42984421401/

Pokud někdo vyroste v bídě tak myslí a koná jako opice, problémem bohaství je to že existuje díky bídě, nadbytek vytváří nedosatek, rovnost a emancipace založená na humanismu a demokracii to je jenom utopie která nefunguje ekonomicky ani politicky. Bohaství je tam kde je pravda a láska, bída je tam kde je lež a nenávist. Komu zde není rady, tomu ani není pomoci, o tom to je. 

Vše je o prioritách, priority jsou naším pánem, pokud sloužíš chybným prioritám tak jsi potrestán bídou, správné priority tě odmění bohatsvím, situace určuje správné priority, každý růst jednou skončí protože narazí na limity a pevná pravidla, zázraky patří do snů a pohádek, v realitě je jenom konkurence která eliminuje ty co neuspějí. Nejčastější chybou je snaha se snažit lovit ryby tam kde je málo ryb, je třeba trpělivě hledat místo, kde je hodně ryb a tam ryby lovit! 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.