Dětství jsou kořeny našeho života

IMG_2970

Jak správně žít? Život je takový, jaký si jej uděláme, vše zde jsou příčiny a následky, to že něco dělá běžně většina lidí, neznamená ještě to, že je to správné, i většina lidí může chybovat, a čím více chybujeme, tím blbější máme náladu. Je třeba se poučit z knih a internetu o tom co je správné, většinou kopírujeme to, co jsme se naučili jako děti v rodině a škole.

Dětství jsou kořeny našeho života a pokud jsou tyto kořeny chybné tak i mnoho chybujeme a máme tak blbou náladu. Většina lidí jsou dneska jenom loutky ovládané špatnými závislostmi a jakákoli snaha jim pomoci je marná, ve snaze aby vše fungovalo rychle a levně se z lidí stali ubožáci, co mají stres a deprese, láska a pravda zmizela z našeho života. 

Z cizího krev neteče o tom je egoistická společnost, dobrota je zde žebrota, zloděj zde honí zloděje a místo pravdy zde dogmatismus je. Aby se zde měli dobře ti, co jsou nahoře tak se musí mít zle ti, co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, nazí se rodíme a nazí ze světa odcházíme, jsme zde jenom na dočasné návštěvě, abychom splnili úkoly, které od nás požaduje evoluce. 

Život má smysl, pokud se dokážeme seberealizovat, jde o to poznat svoje klady a svoje zápory, zápory není problém poznat, protože jsou veliké, problém je poznat klady protože jsou malé. Jak podpořit klady a potlačit zápory, abychom měli dobrou náladu? Zde vám může pomoci jenom pravda a láska, nejhorší je vždy začátek, to staré se bude bránit tomu, aby bylo nahrazené za nové.

Umělá inteligence komentáře moderuje