Ano, vládnou nám idioti

https://www.flickr.com/photos/gvkb/42266136744/

Z díla spatříme tvůrce, jaký je pastýř takové je i jeho stádo, slepý nemůže vést slepé, ryba smrdí od hlavy, opice s královskou korunou na hlavě, sliby se slibují a blázni se radují, dobrota je žebrota, atd. všichni to už dávno víme, že nám vládnou idioti, ale nevíme, co s tím máme dělat, aby nám už idioti nevládli? 

Dosud jsme se museli spokojit s tím, že to nešlo změnit, dneska je zde už možnost nahradit idioty za umělou inteligenci a roboty, vládnout nám bude umělá inteligence a roboti napojení na čipy co budeme mít v hlavě, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, čip odřízne egoistický mozek od reality a realitu bude ovládat umělá inteligence.

Lidi budou nazí a hladoví ale budou šťastní, protože budou psychicky vnímat jenom virtuální realitu, ve které se budou mít božsky. Pořád se naivně snažíme realizovat ekonomickou rovnost a tak konečně si budeme ekonomicky rovní, už zde nebude závist a nenávist, takto láska zvítězí nad nenávistí. Ten kdo nebude pracovat rychle a kvalitně, ten skončí v masové konzervě, už zde nebudou problémy s nepřizpůsobivými příživníky a jiným ubohým líným a lakomým ksindlem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.