Divoké politiky je třeba zavřít do klece

Tak jako zavíráme do klecí divoká zvířata, tak je třeba zavřít do klecí i divoké politiky, takový divoký politik má divoké myšlenky, které se snaží násilně pomocí dogmatismu realizovat a následkem jsou veliké ekonomické škody a někdy dojde i na zabíjení velikého množství lidí. Divoký politik nemá v politice co dělat, je třeba začít digitálně v EU politiky kontrolovat a odchytávat do klecí divoké politiky, jak si to uděláme takové to i budeme mít. 
 
Podívejme se na mnoho problémů, které se vůbec politicky neřeší a naopak se politicky řeší problémy, které by se vůbec neměli řešit, před volbami nám politici slibují zázraky a po volbách na svoje sliby okamžitě zapomenou, proto zde budeme politiky v EU kontrolovat a divoké politiky budeme zavírat do klecí. 
 
Politici musí prioritně v EU vyřešit ekonomiku, politika a ekonomika to jsou spojené nádoby! EU potřebuje modernizaci a optimalizaci jenom tak se zde ekonomika nastartuje, budeme muset začít bourat staré a stavět nové, základem transformace je rychle a levně, musíme se probudit z dlouhého spánku a začít bojovat s ekonomickou a politickou špínou v nás a okolo nás, aby v EU konečně zvítězila láska a pravda nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.