Digitální stát vše vidí a slyší

IMG_2929_stitch

Místo vševědoucího boha, který by sledoval lidi a trestal je za jejich chyby, je zde digitální stát vybavený moderní technikou a moderními programy, specialisté placení digitálním státem začínají mít vše pod kontrolou, pomocí salámové metody se nenápadně zvětšuje kontrola lidí u jejich soukromí a najednou zde budou GVKB čipy do hlavy. GVKB čip odřízne egoistický mozek od skutečné reality a egoistický mozek tak bude trvale žít jenom ve svých snech, ze kterých se už nikdy neprobudí. 

Lidi budou nazí a hladoví chodit po městě, a budou šťastní, protože nebudou vědět to, že jsou nazí a hladoví, z lidí se stanou jenom loutky na dálkové ovládání, nekvalitní loutka, skončí v masové konzervě, nebude zde žádný dogmatický humanismus, bude zde digitální globální ekonomika, která to spočítá egoistickým příživníkům, co se neumí optimálně přizpůsobit nové GVKB době. 

Nebudou zde už lidi rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude dole a nahoře bude jenom GVKB umělá inteligence a GVKB roboti. Místo pracuje pomalu, máte dneska padáka, zde bude, pracujete pomalu, skončíte rychle a jistě v masové konzervě. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, o tom je nahrazování zlých lidí za hodné roboty, člověk to byla testovací verze a robot to je finální verze.

Umělá inteligence komentáře moderuje